Adiposin Tea, fix, 2 g, 25 szt
5.59 zł

Adiposin Tea, fix, 2 g, 25 szt

Adiposin Tea, fix, 2 g, 25 szt
Ostatnia cena produktu
5.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Herbatka ADIPOSIN TEA to suplement diety zawierający specjalnie dobrane składniki wspomagające odchudzanie i poprawiające przemianę materii.

Składniki

Składnik Ilość
Korzeń mniszka pospolitego 0,60 g
Ziele skrzypu polnego 0,50 g
Liść pokrzywy 0,46 g
Liść mięty pieprzowej 0,20 g

Właściwości składników

Korzeń mniszka przyspiesza usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i nadmiaru wody. Ziele skrzypu polnego, dzięki obecności flawonoidów zwiększa objętość wydalanego moczu i usuwa nadmiar moczanów. Karotenoidy, ksantofil i kwasy organiczne zawarte w liściach pokrzywy pobudzają wydzielanie soku żołądkowego, ułatwiają trawienie, przyswajanie pokarmów i prawidłowy przebieg procesów przemiany materii. Wyciągi z liści mięty wykazują działanie rozkurczowe i obniżają napięcie mięsni gładkich jelit oraz dróg żółciowych i moczowych. Antrazwiąki zawarte w korze kruszyny pobudzają perystaltykę jelita grubego oraz regulują skład mikroflory jelitowej.

Zalecane dzienne spożycie

Podany jest na opakowaniach jednostkowych

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h