Canpol, wkładki laktacyjne, 24 szt
10.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Canpol, wkładki laktacyjne, 24 szt

Canpol, wkładki laktacyjne, 24 szt
10.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Jednorazowe wkładki laktacyjne PREMIUM przeznaczone do użytku w okresie laktacji.

Charakterystyka produktu

Miękka, wewnętrzna warstwa wkładki nie podrażnia piersi i pomaga utrzymać ją suchą. Superchłonne warstwy środkowe zatrzymują wyciekający pokarm, zapewniając poczucie maksymalnego komfortu. Zewnętrzna warstwa z paskiem samoprzylepnym pomaga utrzymać wkładki we właściwym miejscu.

Przepuszczające powietrze wkładki laktacyjne PREMIUM mają wyprofilowany kształt i delikatnie wykończone brzegi, dzięki czemu dopasowują się do piersi, są wygodne i dyskretne. Każda wkładka zapakowana jest oddzielnie, co zapewnia odpowiedni poziom higieny i wygodę zarówno w domu jak i poza nim. Wkładki PREMIUM doskonale zapobiegają również zabrudzeniu ubrania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Postać
Płeć
Część ciała
PRODUCENT

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY