Dalpex, tampon, normal, 16 szt
5.09 zł

Dalpex, tampon, normal, 16 szt

Dalpex, tampon, normal, 16 szt
Ostatnia cena produktu
5.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tampony higieniczne Dalpex, normal.  Tampony produkowane są z oczyszczonej mieszanki wiskozowo-bawełnianej i charakteryzują się dużą chłonnością. Przeznaczone są do higieny osobistej kobiet.
 

Stosowanie produktu

Usunąć pasek opakowania celofanowego, ściągnąć część celofanu od strony sznurka. Sznurek naprężyć, rozszerzyć koniec tamponu i utworzyć wgłębienie ułatwiające wprowadzenie tamponu. Usunąć pozostałe części opakowania i wprowadzić tampon do pochwy. Przy wprowadzaniu tamponu ciało powinno być rozluźnione. Sznurek pozostawić na zewnątrz. Przy jego użyciu tampon wymieniać w zależności od potrzeb, co 3-4 godziny.

Uwagi i środki ostrożności

Aby uniknąć "zespołu wstrząsu toksycznego" stosowanie i dobór odpowiedniego tamponu należy uzgodnić z lekarzem. W przypadku wystąpienia gorączki powyżej 39°C, wymiotów, biegunki, zawrotów głowy lub wysypki, usunąć tampon i natychmiast zgłosić się do lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus