Formoline L112, tabletki, 100 szt
167.95 zł

Formoline L112, tabletki, 100 szt

Formoline L112, tabletki, 100 szt
Ostatnia cena produktu
167.95 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

substancja czynna: polimer beta-1,4 D-glukozaminy i N-acetylo-D-glukozaminy z pancerzy skorupiaków, specyfikacja L112; substancje pomocnicze: celuloza roślinna, witamina C, kwas winowy, dwutlenek krzemu, stearynian magnezowy pochodzenia roślinnego.

Wskazania

wiązanie lipidów, wspomagające:

  • leczenie nadwagi,
  • kontrolowanie wagi ciała,
  • obniżenie poziomu cholesterolu i LDL

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • w celu zmniejszenia wagi ciała należy przyjmować 2 x dziennie po 2 tabletki formoline L 112 do posiłkow o umiarkowanej zawartości tłuszczu,
  • do utrzymania wagi ciała powinno wystarczyć przyjmowanie 1 tabletki 2 x dziennie,
  • nie należy przekraczać zalecanej dawki 2 tabletek 2 x dziennie,
  • należy przyjmować formoline L 112 z dużą ilością płynu ( co najmniej 250 ml wody), aby uzyskać optymalny efekt i zagwarantować jak najlepszy transport tabletek do żołądka. Ponieważ formoline L112 jest preparatem o wysokiej zawartości włókien pokarmowych, zalecamy przyjmowanie co najmniej 2-3 litrów płynów dziennie,
  • w celu zapewnienia pokrycia zapotrzebowania na lipofilowe witaminy A, D, E i K oraz podstawowe kwasy tłuszczowe zaleca się przyjmowanie formoline L 112 tylko do 2 głównych posiłków. W tym celu należy spożywać przynajmniej jeden posiłek zawierający wysokowartościowe oleje i tłuszcze, dostarczający organizmowi lipofilowych witamin oraz podstawowych kwasów tłuszczowych. Zapotrzebowanie na witaminy można uzupełnić także za pomocą preparatu multiwitaminowego.

 

Przy stosowaniu leków lipofilowych (tabletki antykoncepcyjne) lub witamin nie należy przyjmować formoline L112 jednocześnie, lecz zachować odstęp przynajmniej 4 godzin. W przypadku długotrwałego przyjmowania leków należy zasięgnąć porady lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Formoline L112 - zastosowanie i działanie

Skład:

polimery glukozaminy (z pancerzy skorupiaków)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Wspomagająco w odchudzaniu - preparat wiąże większość tłuszczów z pożywienia i w ten sposób zmniejsza ilość wchłanianych kalorii.

Dawkowanie:

Doustnie. W celu zmniejszenia wagi ciała należy przyjmować 2 razy dziennie po 2 tabletki. Następnie w celu utrzymania wagi ciała  1 tabletkę 2 razy dziennie. Preparat należy przyjmować z dużą ilością płynu (co najmniej szklanka wody).   Preparat może być stosowany przez diabetyków.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, jesteś uczulony na owoce morza.   Gdy przyjmujesz leki lipofilowych (tabletki antykoncepcyjne) lub witamin nie należy przyjmować Formoline L112 jednocześnie. Zaleca się zachować odstęp przynajmniej 4 godzin.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.