Glukostin, tabletki powlekane, 60 szt
32.09 zł

Glukostin, tabletki powlekane, 60 szt

Glukostin, tabletki powlekane, 60 szt
Ostatnia cena produktu
32.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dowiedz się więcej na

stronie preparatu Glukostin

.

Składniki

(1 tabletka):

  • wyciąg z liści morwy białej  500 mg
  • wyciąg z owocni fasoli  100 mg
  • wyciąg z kory cynamonowca  100 mg

Nie zawiera cukru.

Wyciąg suchy z liści morwy białej, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, wyciąg suchy z owocni fasoli, wyciąg suchy z kory cynamonowca, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana - substancja spulchniająca, poliwinylopirolidon - substancja wiążąca, składniki otoczki tabletki (hydroksypropylometyloceluloza) - substancja do stosowania na powierzchnię, talk - substancja przeciwzbrylająca, polidekstroza - substancja wypełniająca, maltodekstryna, średniołańcuchowe trójglicerydy, zółcień chinolinowa, dwutlenek tytanu, indygokarmina, czarny tlenek żelaza - barwniki, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca.

Właściwości składników

Składniki zawarte w produkcie są dobrym uzupełnieniem diety osoby z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, gdyż korzystnie wpływają na regulację poziomu cukru we krwi.

 

Wyciąg z liści morwy białej oraz wyciąg z owocni fasoli spowalniają i zmniejszają stopień wchłaniania glukozy, co wspomaga prawidłową gospodarkę węglowodanową ustroju.

Wyciąg z kory cynamonowca korzystnie wpływa na działanie insuliny, co wspomaga regulację poziomu cukru we krwi.

 

Tabletki Glukostin-HASCO polecane są do uzupełniania codziennej diety osób z tendencją do podwyższonego poziomu cukru we krwi.

 

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka 2 razy dziennie przed posiłkiem. W celu osiągnięcia właściwego efektu zalecane jest przyjmowanie preparatu przez dłuższy czas. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Należy przestrzegać zalecen lekarza dotyczących diety cukrzycowej, odpowiedniej ilości ruchu i przyjmowania leków.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

Glukostin - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z kory cynamonowca wyciąg z owocni fasoli wyciąg z liści morwy białej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki obniżające poziom cukru we krwi

Wskazania:

Preparat polecany jako uzupełnienie codziennej diety osób z tendencją do podwyższonego poziom cukru we krwi.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka 2 razy dziennie przed posiłkiem.   W celu osiągnięcia właściwego efektu zalecane jest przyjmowanie preparatu przez dłuższy czas.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.