Mannoza Plus, tabletki, żurawina, 30 szt
19.83 zł

Mannoza Plus, tabletki, żurawina, 30 szt

Mannoza Plus, tabletki, żurawina, 30 szt
Ostatnia cena produktu
19.83 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Żurawina kanadyjska jest bogatym źródłem witamin, bioflawonoidów i kwasów organicznych. Zawarte w żurawinie substancje mają dobroczynne właściwości szczególnie dla kobiet. Zapobiegają przykrym i coraz częstszym obecnie zapaleniom pęcherza dzięki obecności proantocyjanin, kwasu chinonowego, witaminy C i fruktozy. Połączenie tych składników sprawia, że bakterie nie mogą rozwijać się wewnątrz dróg moczowych.
D- mannoza to rzadki cukier obecny w owocach w naturalnej postaci. Jest czystą substancją prostą i absolutnie bezpieczną, a przy tym posiada właściwości zdrowotne. Wydzielana do moczu wiąże się z bakteriami, które w konsekwencji tracą swą zdolność przylegania do błony śluzowej pęcherza moczowego.

 

 

Składniki

Owoc borówki-suchy ekstrakt 100 mg; D-mannoza-400 mg w jednej tabletce; substancje pomocnicze: mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu.

Właściwości składników

Preparat wspomaga oczyszczanie dróg moczowych, działa moczopędnie, korzystnie wpływa na drogi moczowe.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 tabletek dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VIRDE
Stemplovec 10
74774 Holasovice

Mannoza Plus Żurawina - zastosowanie i działanie

Skład:

owoc żurawiny D- mannoza

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych korzystnie wpływa na funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Dolegliwości związane ze stanem zapalnym dróg moczowych, nawracające infekcje dróg moczowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.