Feminavil, fitoplaster, 30 szt
96.29 zł

Feminavil, fitoplaster, 30 szt

Feminavil, fitoplaster, 30 szt
Ostatnia cena produktu
96.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Feminavil FitoPlaster to innowacyjna metoda fito-interwencyjna w postaci jednorazowego plastra. Pozwala na bezpośrednią dostępność na skórze zawartych w plastrze naturalnych ekstraktów roślinnych.

Skład

Acrylic Adhesive, Soja hispida (6 mg izoflawonów w każdym plastrze), Alcohol, Propylene Glycol.

Działanie

Plaster wykorzystuje mechanizm transdermiczny, działa szybko i sprawnie, stanowi cenną i naturalną pomoc w walce z objawami menopauzy. Nakładany na ciało, w sposób kontrolowany uwalnia izoflawony zawarte w wyciągu z soi, działając stopniowo i dłużej niż zwykłe metody farmakologiczne i kosmetyczne.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nałożyć na zdrową, suchą i czysta skórę. Ręce muszą być suche i czyste, aby plaster dobrze przylegał. Wskazana zmiana co 8 godzin. Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym. W celu uzyskania maksymalnego efektu zaleca się stosować jednocześnie z suplementem diety Feminavil.

Uwagi

Testowany dermatologicznie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Feminavil (plastry) - zastosowanie i działanie

Skład:

izoflawony sojowe

Postać:

plastry

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi dolegliwości w okresie menopauzy

Wskazania:

Łagodzenie objawów menopauzy takich jak: uderzenia gorąca, chwiejność emocjonalna i psychiczna, nadmierne pocenie, zaburzenia snu, niepokój, depresja, sucha skóra, drażliwość, problemy z koncentracją, problemy z pamięcią, częste oddawanie moczu i moczenie się, bóle głowy, bóle mięśni, uczucie zmęczenia.

Dawkowanie:

Miejscowo. Nałożyć na zdrową, suchą i czystą skórę. Ręce muszą być suche i czyste, aby plaster dobrze przylegał. Wskazana jest zmiana co 8 godzin.   W celu uzyskania maksymalnego efektu zaleca się stosować jednocześnie z suplementem diety Feminavil.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus