Fitonasal, krople, do nosa, 10 szt x 0,5 ml
25.59 zł

Fitonasal, krople, do nosa, 10 szt x 0,5 ml

Fitonasal, krople, do nosa, 10 szt x 0,5 ml
Ostatnia cena produktu
25.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

Kadzidło ekstrakt olejowy w oleju słonecznikowym; olejki esencjonalne z: mięty pieprzowej, eukaliptusa, liofilizowany ekstrakt z frakcji tłuszczowej kwiatostanów kocanki.

Działanie

Fitonasal jest środkiem wspomagającym o działaniu natłuszczającym, nawilżającym oraz ochronnym, który zmniejsza uczucie zatkania nosa oraz pomaga w regeneracji śluzówki nosa, podrażnionej z następujących przyczyn:

  • przeziębienie
  • suchość nosa, również związana z przewlekłymi stanami patologicznymi (takimi jak zapalenie zatok lub alergiczny nieżyt nosa) lub z przebywaniem w otoczeniu suchym, o dużym zapyleniu lub zanieczyszczonym
  • częstego wycierania nosa lub z obecności zaskorupień w jamie nosowej

Produkt ma również szybkie działanie odświeżające i udrażniające nos, oraz ułatwiające oddychanie.


Dzięki swoim właściwościom nawilżającym i łagodnemu działaniu krople Fitonasal mogą być stosowane również przy przedłużonym okresie leczenia, w przypadku chronicznych podrażnień.


Sposób użycia wyrobu medycznego

Zaleca się stosowanie 1-3 kropli do każdego nozdrza od jednego do trzech razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Fitonasal - zastosowanie i działanie

Skład:

olejowy ekstrakt z kocanki w roztworze oleju słonecznikowego olejek eteryczny z mięty pieprzowej olejek eteryczny z eukaliptusa liofilizowany ekstrakt z kwiatostanu kocanek frakcja lipofilna

Postać:

krople do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia

Działanie :

udrażnia nos regeneruje błonę śluzową nosa

Wskazania:

Preparat polecany, aby wspomóc regenerację śluzówki nosa podrażnionej w związku z suchością błony śluzowej, przeziębieniem, działaniem podrażniających czynników zewnętrznych oraz przewlekłymi chorobami takimi jak zapalenie zatok przynosowych czy alergiczny nieżyt nosa. Pomaga w usuwaniu śluzu z nosa i zapewnia uczucie świeżości, zmniejszając uczucie zatkanego nosa.

Dawkowanie:

Donosowo. Zaleca się stosowanie 1-3 kropli preparatu do każdego otworu nosowego 1 do 3 razy dziennie. Pojedyncze pojemniki można zamykać ponownie, wiec po otwarciu preparat można używać przez okres 24 godzin. By ułatwić aplikacje preparatu korzystny jest łagodny masaż nosa na zewnątrz, długimi ruchami od nasady ku górze.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.