Strongline Vision Eye Drops, krople, do oczu, 12,5ml
70.44 zł

Strongline Vision Eye Drops, krople, do oczu, 12,5ml

Strongline Vision Eye Drops, krople, do oczu, 12,5ml
Ostatnia cena produktu
70.44 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Strongline Vision Eye Drops łagodzi objawy podrażnienia oczu. Czynniki środowiskowe takie jak klimatyzacja, centralne ogrzewanie oraz pył doprowadzają do wysuszenia naturalnej powloki łzowej objawiające się uczuciem suchości oczu lub piasku pod powiekami. Dodatkowo długotrwałe oglądanie telewizji, praca przed monitorem komputera oraz wytężanie wzroku w czasie jazdy samochodem wywołuje uczucie pieczenia, pogorszenie ostrości widzenia oraz bolesności powiek będące objawami zmęczenia oczu.


Skład

glicerolowy ekstrakt propolisu, glicerolowy ekstrakt borówki czernicy, żel aloesowy, gliceryna, bezwodny chlorek sodu, kwas borny, tetraboran sodu, sól dwusodowa EDTA (kwasu etylenodiaminotetraoctowego), woda.

Działanie

Strongline Vision Eye Drops zawiera 3 naturalne składniki, które łagodzą objawy podrażnienia i zmęczenia oczu nie powodując objawów ubocznych. Krople zawierają naturalne ekstrakty propolisu, czarnej borówki oraz aloesu, które pomagaja w regeneracji oczu po intensywnym wysiłku oraz w związku z narażeniem na czynniki środowiskowe.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Strongline Vision Eye Drops (krople do oczu) - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z propolisu ekstrakt z czarnej borówki ekstrakt z aloesu

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

łagodzi zmęczenie oczu

Wskazania:

Łagodzenie podrażnień oczu wywołane przez czynniki środowiskowe takie jak klimatyzacja, centralne ogrzewanie, pyły oraz długotrwałe oglądanie telewizji, praca przed monitorem komputera czy wytężanie wzroku podczas jazdy samochodem. Stany pogorszenia ostrości widzenia oraz bolesność powiek będące objawami zmęczenia oczu.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. 1 kropla do każdego oka. Stosować 3-4 razy dziennie. Po otwarciu ampułkę należy zużyć w ciągu 24 godzin.   Uwaga! Nie zaleca się stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.