Salvigol, tabletki, 20 szt (28 g)
14.60 zł

Salvigol, tabletki, 20 szt (28 g)

Salvigol, tabletki, 20 szt  (28 g)
Ostatnia cena produktu
14.60 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Salvigol tabletki to specjalny produkt wspomagający stosowany w celu łagodzenia podrażnień gardła; tworzy ochronną powłokę przylegającą do błon śluzowych, dając "efekt bariery" i ograniczają kontakt z czynnikami zewnętrznymi oraz działają nawilżająco i łagodząco na błonę śluzową gardła, łagodząc dolegliwości związane z podrażnieniami, takie jak suchość pieczenie i trudności w przełykaniu.
Ze względu na te właściwości oraz mechanizm działania Salvigol tabletki przynosi ulgę w przypadku podrażnienia gardła, które towarzyszy m.in. zapaleniu gardła i anginie.

Salvigol tabletki ze względu na działanie ochronne jest również zalecany osobom narażonym na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak zimno, dym, smog i pyły.

Salvigol został wyprodukowany wyłącznie przy użyciu roślinnych substancji czynnych, na drodze innowacyjnych procesów ekstrakcji i koncentracji, które zachowują integralność fitokompleksu i zapewniają całkowicie naturalną formułę preparatu.

Skład

Wodno-alkoholowy wyciąg z mirry; liofilizowany wielofrakcyjny wyciąg z liści szałwii lekarskiej, żel z liści aloesu zwyczajnego, poddany procesowi dehydratacji; cukier trzcinowy; inulina z cykorii; miód, olejki esencjonalne z mięty pieprzowej i cynamonowca.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Tabletka działa najlepiej, jeżeli rozpuszcza się ją powoli w ustach.
Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki od 2 do 4 razy w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Salvigol (tabletki) - zastosowanie i działanie

Skład:

wodno-alkoholowy wyciąg z mirry liofilizowany wielofrakcyjny wyciąg z liści szałwi lekarskiej żel z liści aloesu zwyczajnego inulina z cykorii miód olejek z mięty pieprzowej olejek cynamonowy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi podrażnienia gardła i jamy ustnej nawilżające

Wskazania:

Wspomagająco w leczeniu podrażnienia gardła (suchość, palenie w gardle, ból gardła, trudności w połykaniu).

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka 2-4 razy dziennie. Tabletka działa najlepiej jeżeli rozpuszcza się ją powoli w ustach.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.