Zdrovit Witamina C 1000 mg, tabletki musujace, 20 szt
7.79 zł

Zdrovit Witamina C 1000 mg, tabletki musujace, 20 szt

Zdrovit Witamina C 1000 mg, tabletki musujace, 20 szt
Ostatnia cena produktu
7.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, witamina C, skrobia kukurydziana, aspartan, aromat, barwnik: ryboflawiny-5-fosforan.

Właściwości składników

Dla osób dorosłych w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na witaminę C. Witamina C wzmacnia systemy obronne organizmu.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie. Rozpuścić w szklance wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

NP PHARMA
Podstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zdrovit Witamina C 1000 mg - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

tabletki musujące

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w witaminę C

Wskazania:

Suplement diety.Stany zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C. Wzmocnienie systemu obronnego organizmu. Wspomagająco podczas przeziębienia i grypy.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie. Tabletkę rozpuścić w szklance wody.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Preparat zawiera źródło fenyloalaniny.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.