ProLady Antystres, kapsułki, 30 szt
13.50 zł

ProLady Antystres, kapsułki, 30 szt

ProLady Antystres, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
13.50 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat stosowany w stanach napięcia emocjonalnego, uczucia niepokoju, pobudzenia, w trudnościach z zasypianiem, zaburzeniach snu.

Składniki

Izomaltuloza, magnez, melisa, żelatyna, theobroma cacao, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, pirydoksyna (witamina B6), indygotyna.

Właściwości składników

  • Melisa lekarska ma działanie łagodnie uspokajające, zalecana jest w stanach pobudzenia nerwowego, bezsenności, drażliwości. Ponadto, melisa zmniejsza uczucie nerwowości i paniki.
  • Magnez odgrywa istotną rolę w sytuacjach wymagających dużego wysiłku oraz napiętych i stresujących momentach, kiedy to najszybciej dochodzi do jego zużycia i wyczerpywania zapasów. Magnez jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania komórek oraz zmniejsza pobudliwość.
  • Witamina B6 zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego.
  • W ziarnach kakaowca obecne są alkaloidy poprawiające samopoczucie poprzez oddziaływanie na komórki nerwowe.
  • Izomaltuloza to forma glukozy o niskim indeksie glikemicznym, która długotrwale dostarcza energii, poprawiając samopoczucie w sytuacjach stresowych.

 

Zalecane dzienne spożycie

 należy przyjmować 1 kapsułkę w stanach wzburzenia, zdenerwowania lub stresu. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki 3 kapsułek dziennie.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BIOGENED
Pojezierska 99
91-342 Łódź

ProLady Antystres - zastosowanie i działanie

Skład:

izomaltuloza melisa kakao magnez witamina B6 (pirydoksyna)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

zmniejsza napięcie nerwowe

Wskazania:

Stany napięcia emocjonalnego, uczucie niepokoju, pobudzenia, trudności z zasypianiem, zaburzenia snu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.