Hemoroflos Tea, fix, 2g, 25 szt
5.39 zł

Hemoroflos Tea, fix, 2g, 25 szt

Hemoroflos Tea, fix, 2g, 25 szt
Ostatnia cena produktu
5.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Herbatki ziołowe stanowią uzupełnienie normalnej diety. Stosowane regularnie wspomagają naturalne, fizjologiczne funkcje organizmu przyczyniając się do utrzymania go w dobrej kondycji. Aby w pełni wykorzystać dobroczynną moc płynącą z łagodnie działających substancji roślinnych należy pamiętać o konieczności ich długiego i systematycznego stosowania w połączeniu z odpowiednia dietą i właściwym, zdrowym stylem życia.

Schorzenia serca i naczyń wieńcowych spowodowane są coraz częściej m.in. zwiększonym tempem życia, licznymi i różnorodnymi sytuacjami stresowymi, skażeniem środowiska, niewłaściwa dietą. Wynikłe na tym podłożu problemy z sercem i naczyniami krwionośnymi w długim okresie czasu mogą doprowadzić do poważnych kłopotów zdrowotnych.
 

Składniki

Ziele fiołka trójbarwnego: 0,60 g
Nasiona kozieradki: 0,50 g
Kora kasztanowca: 0,40 g
Pączki topoli: 0,28 g
Owoc kminku: 0,20 g
Kora kruszyny: 0,02 g

Właściwości składników

Składniki herbatki HEMOROFLOS TEA regulują pracę układu krążenia, wpływają na elastyczność naczyń krwionośnych, działają wiatropędnie, pobudzają perystaltykę jelit i działają łagodnie przeczyszczająco. Wykazują działanie łagodzące przy hemoroidach. Ziele fiołka trójbarwnego ma działanie wzmacniające naczynia krwionośne. Rutyna, to jeden z flawonoidów zawartych w zielu fiołka trójbarwnego, wywiera korzystny wpływ na mikrokrążenie krwi. Flawonoid ten uszczelnia ściany drobnych naczyń i ma również wpływ na przemianę materii w komórkach. Znajdująca się w mieszance HEMOROFLOS TEA kora kasztanowca ma działanie przeciwwysiękowe i przeciwobrzękowe na drobne naczynia krwionośne.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.