Silence Sen, kapsułki, 60 szt
19.59 zł

Silence Sen, kapsułki, 60 szt

Silence Sen, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
19.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Połączenie naturalnych substancji czynnych w preparacie reguluje zegar biologiczny i przywraca właściwy cykl czuwania/ snu.

Składniki

(2 kapsułki): ekstrakt z konopi siewnej i soi (olej-certyfikowany, niemodyfikowany genetycznie) 886 mg, wyciąg z chmielu 100 mg.

Pozostałe składniki: Skrobia modyfikowana, gliceryna, jota-karagen, monostearynian glicerolu, ditlenek tytanu, soja (lecytyna), fosforan (V) disodu.
 

Właściwości składników
 

Preparat zalecany dla osób z zaburzeniami cyklu snu i czuwania. Główne skutki tego zaburzenia to trudności w zasypianiu, pogorszenie jakości snu, trudności ze wstawaniem i uczucie zmęczenia w ciągu dnia.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana dawka to dwie kapsułki dziennie, najlepiej wieczorem, popijając szklanką wody. Można jednak dopasować dawkę do swojej sytuacji.

Na przykład, zalecamy 3 kapsułki dziennie w przypadku poważnych zaburzeń zegara biologicznego; i odwrotnie, zmniejszenie dawki do 1 kapsułki dziennie po uzyskaniu żądanych efektów (przywrócenie zegara biologicznego) przez kilka tygodni.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Silence Sen - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z chmielu ekstrakt z konopii siewnej ekstrakt z soi

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

pomaga przywrócić właściwy cykl snu

Wskazania:

Preparat Silence Sen zalecany jest dla osób z zaburzeniami cyklu snu i czuwania. Główne skutki tego typu zaburzeń to trudności w zasypianiu, pogorszenie jakości snu, trudności ze wstawaniem i uczucie zmęczenia w ciągu dnia.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki dziennie, najlepiej wieczorem.   Zwiększenie skutków działania produktu następuje po około 3 tygodniach stosowania, a właściwy cykl czuwania/snu powraca po około 60 dniach.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.