Alitin Cardio, tabletki, 90 szt
15.77 zł

Alitin Cardio, tabletki, 90 szt

Alitin Cardio, tabletki, 90 szt
Ostatnia cena produktu
15.77 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Alitin Cardio to sposób na uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, witaminy i składniki mineralne. Alitin Cardio to ekstrakt czosnku wraz z witaminą A i E, kwasem foliowym i selenem. Zażywanie niewielkich porcji czosnku, szczególnie u osób w średnim i starszym wieku wpływa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy, normalizuje poziom cholesterolu oraz trójglicerydów we krwi, a także usprawnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Składniki

(1 tabletka)

Składnik Ilość
Czosnek (Allii sativi L.)  300 mg
witamina A 800 µg (100% ZDS*)
witamina E 8,5 mg (85% ZDS*)
selen 20 µg
kwas foliowy 190 µg (95% ZDS*)* ZDS- zalecane dzienne spożycie.

Właściwości składników

Witaminy A i E są silnymi antyutleniaczami, które chronią tkanki organizmu. Biorą udział w przemianach białek, węglowodanów, kwasów tłuszczowych i cholesterolu, a wraz z kwasem foliowym regulują procesy krwiotwórcze i dostarczanie tlenu do tkanek. Selen wraz z witaminą E jest wymiataczem wolnych rodników, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się organizmu, oraz wspomaga pracę serca. Łatwe do połknięcia tabletki Alitin Cardio dzięki specjalnej otoczce zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z ust.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie; należy spożyć przed posiłkiem, popić szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa


Uczulenie na składniki preparatu.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Alitin Cardio - zastosowanie i działanie

Skład:

czosnek witamina A witamina E (tokoferol) selen kwas foliowy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy

Wskazania:

Preparat polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, witaminy i składniki mineralne. Zażywanie niewielkich porcji czosnku zwłaszcza u osób w średnim i starszym wieku wpływa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy, normalizuje poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, oraz usprawnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Witaminy A i E są silnymi antyutleniaczami chroniącymi tkanki organizmu. Selen wraz z witaminą E jest wymiataczem wolnych rodników, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się organizmu, oraz wspomaga pracę serca.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie; należy spożyć przed posiłkiem, popić szklanką wody.   Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących piersią.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.