FemiVaxin, kapsułki, 10 szt
28.84 zł

FemiVaxin, kapsułki, 10 szt

FemiVaxin, kapsułki, 10 szt
Ostatnia cena produktu
28.84 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

1 kapsułka zawiera 5 mg substancji aktywnych przygotowanych z puryfikowanych lizatów mikronizowanych z inaktywowanych mikroorganizmów.
Candida albicans lysatum- 0,84 mg, Candida glabrata lysatum- 0,83 mg, Candida krusei lysatum- 0,83 mg, Gardnerella vaginalis lysatum- 0,20 mg, Propionibacterium acnes- 2,30 mg.
Substancje pomocnicze: beta glukan, celuloza mikrokrystaliczna, skład kapsułki (żelatyna, barwnik- tlenek tytanowy).

Właściwości składników

FemiVaxin działa jako wsparcie procesów immunomodulacyjnych w organizmie. Zawiera starannie dobrane i przetestowane połączenie puryfikowanych lizatów (efektywnie oczyszczonych nieszkodliwych części inaktywowanych mikroorganizmów) z czterech najczęstszych sprawców zapaleń pochwy. Puryfikowane mikrobialne lizaty w specyficzny sposób pobudzają system immunologiczny i wytwarzaja fizjologiczną równowage śluzówki pochwy.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli 1 kapsułka dziennie na czczo. Zażywac przez 10 dni, potem zrobic przerwę na 20 dni i powtarzać zażywanie 1 kapsułki dziennie przez okres 10 dni, następnie znowu opuścić 20 dni i potem ponownie zażywać 1 kaps. dziennie przez okres 10 dni. Po zakończeniu tego podstawowego cyklu stosowania preparatu FemiVaxin wskazane jest kontynuowanie zażywania preparatu po 2-miesięcznej przerwie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HELVETIA PHARMA
Slezská 949/32
120 00 Praga 2, Czechy

FemiVaxin - zastosowanie i działanie

Skład:

Candida albicans lysatum Candida glabrata lysatum Candida krusei lysatum Gardnerella vaginalis lysatum Propionibacterium acnes

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ginekologia i położnictwo

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ moczowo-płciowy

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na układ immunologiczny i poprawę stanę stanu śluzówki pochwy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1 kapsułka dziennie na czczo. Zażywać przez 10 dni, potem zrobić przerwę na 20 dni i powtarzać zażywanie 1 kapsułki dziennie przez okres 10 dni, następnie znowu opuścić 20 dni i potem ponownie zażywać 1 kaps. dziennie przez okres 10 dni. Po zakończeniu tego podstawowego cyklu stosowania preparatu FemiVaxin wskazane jest kontynuowanie zażywania preparatu po 2-miesięcznej przerwie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.