Sanolit Junior Forte, proszek, do przygotowania roztworu , 30 saszetek
40.46 zł

Sanolit Junior Forte, proszek, do przygotowania roztworu , 30 saszetek

Sanolit Junior Forte, proszek, do przygotowania roztworu , 30 saszetek
Ostatnia cena produktu
40.46 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Proszek do przygotowania roztworu do picia o specjalnym składzie ułatwiającym właściwe nawodnienie dziecka w czasie biegunki i odwodnienia.

 

 

Skład

Glukoza, chlorek sodu, cytrynian sodu, chlorek potasu, wyciąg z imbiru.

Przeznaczenie

płyn przeznaczony do doustnego uzupełnienia niedoborów i elektrolitów u dzieci i niemowląt powyżej 4 miesiąca życia podczas odwodnienia przy biegunkach i wymiotach. Mieszanka jest wzbogacona w wyciąg z imbiru, który pomaga łagodzić dolegliwości żołądkowe, nudności i wymioty.  Zasady przygotowania i zastosowania znajdują się na ulotce dołączonej do każdej saszetki.

Środek jest odpowiedni do pojenia przy gorączce z poceniem się i innych sytuacjach sprzyjających odwodnieniu jak wysoka temperatura otoczenia, przegrzanie, wysiłek fizyczny. Może być podawany dzieciom z tendencją do nudności w czasie podróży (choroby lokomocyjnej) przed lub w czasie jazdy.
 

Sposób użycia

zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w 250 ml przegotowanej wody. Roztwór należy podawać do picia po ostudzeniu. Niemowlętom i małym dzieciom podawać małymi ilościami (zwłaszcza w przypadku wymiotów) stosując butelkę lub łyżeczkę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h