Biotyk, kapsułki, 30 szt.
12.14 zł

Biotyk, kapsułki, 30 szt.

Biotyk, kapsułki, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
12.14 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplement diety Biotyk jest nowoczesnym połączeniem probiotycznych żywych kultur bakterii kwasu mlekowego L. casei z prebiotykiem-inuliną. B

Składniki

Liofilizowane kultury bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus casei (4x10^8 jtk); inulina (400 mg); żelatyna; dwutlenek krzemu i palmitynian askorbylu- substancje przeciwzbrylające.

Zawartość w 1 kapsułce
Lactobacillus casei (1 x 109 jtk/g) - 4 x 108 jtk
Inulina 400mg (+/- 5%)

Właściwości składników

Odpowiednio dobrany gatunek pożytecznych bakterii szczepu Lactobacillus działa korzystnie na utrzymanie prawidłowej mikroflory układu pokarmowego, nie dopuszczając do jego kolonizacji przez niekorzystne bakterie. Zawarta w preparacie Biotyk inulina wzmacnia wpływ bakterii probiotycznych wspomagając ich rozwój oraz stymulując korzystnie modyfikacje mikroflory jelitowej.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W trakcie stosowania preparat może być przechowywany w temperaturze pokojowej (15-20 st. C)

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Biotyk - zastosowanie i działanie

Skład:

inulina Lactobacillus casei

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

uzupełnia dietę w probiotyczne bakterie uzupełnia dietę w inulinę

Wskazania:

Uzupełnienie diety w probiotyczne bakterie kwasu mlekowego oraz inulinę.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.