Raphaherb, tabletki powlekane, 30 szt.
6.29 zł

Raphaherb, tabletki powlekane, 30 szt.

Raphaherb, tabletki powlekane, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
6.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Tabletki Raphaherb polecane są do uzupełniania diety w składniki ułatwiające trawienie i przyswajanie pokarmów w szczególności tłustych i trudno strawnych.

Składniki

Wyciąg suchy z czarnej rzepy 200 mg, kwas dehydrocholowy 50 mg, wyciąg suchy z karczocha 35 mg, olejek miętowy 15 mg, celuloza mikrokrystaliczna, poliwinylopirolidon (subst. wypełniająca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca).
Składniki otoczki tabletki: hydroksypropylometyloceluloza (subst. do stosowania na powierzchnię), tlenek żelaza (barwnik), polidekstroza (subst. wypełniająca), talk (subst. przeciwzbrylająca), maltodekstryna, średniołańcuchowe trójglicerydy, dwutlenek krzemu (subst. przeciwzbrylająca).

Właściwości składników

  • składniki zawarte w preparacie działają stymulująco na czynności wydzielnicze wątroby i żołądka co wpływa korzystnie na procesy trawienne.
  • wyciąg z czarnej rzepy pobudza wydzielanie żółci przez komórki wątroby oraz ułatwia jej odpływ do dalszych odcinków przewodu pokarmowego. Wpływa jednocześnie na zwiększenie wytwarzania soków żołądkowych i poprawę procesów trawienia.
  • wyciąg z karczocha pobudza wytwarzanie i przepływ żółci, a ponadto działa ochronnie na miąższ wątroby.
  • kwas dehydrocholowy i olejek miętowy wpływają na poprawę czynności wydzielniczych wątroby i ułatwiają trawienie.

Raphaherb: pobudza wydzielanie żołci, ułatwia trawienie, działa ochronnie na miąższ wątroby. 

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletkę 2-3 razy dziennie po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

Raphaherb - zastosowanie i działanie

Skład:

olejek miętowy suchy wyciąg z karczocha kwas dehydrocholowy wyciąg suchy z czarnej rzepy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Gastroenterologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające trawienie

Wskazania:

Tabletki Raphaherb polecane są do uzupełniania diety w składniki ułatwiające trawienie i przyswajanie pokarmów w szczególności tłustych i trudno strawnych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletkę 2-3 razy dziennie po posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.