Perhip, kapsułki, 137 mg, 30 szt
9.70 zł

Perhip, kapsułki, 137 mg, 30 szt

Perhip, kapsułki, 137 mg, 30 szt
Ostatnia cena produktu
9.70 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Skład

Hyperici herbe extractum siccum 137 mg (wyciąg suchy z ziela dziurawca zawierający nie mniej niz 0,3% sumy hiperycyn), substancje pomocnicze: olej sojowy, lecytyna, olej kokosowy, wosk pszczeli, olej palmowy, żelatyna, gliceryna, tlenek żelaza czerwony, sól sodowa hydroksybenzoesanu etylu, sól sodowa hydroksybenzoesanu propylu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Perhip - Hypericum perforatum - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z ziela dziurawca

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Ośrodkowy układ nerwowy

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

poprawia nastrój łagodzi stany depresyjne

Wskazania:

Stany obniżonego nastroju (stany depresyjne o niewielkim natężeniu, okres klimakterium).

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Korzystne działanie uzyskuje się po 10-14 dniach systematycznego stosowania preparatu.   Uwaga! W trakcie przyjmowania preparatu nie wolno opalać się i/lub korzystać z solarium (preparat posiada właściwości uczulające na promieniowanie ultrafioletowe).   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Możliwość wystąpienia reakcji skórnych (wysypka, zaczerwienienie).

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz inne leki przeciwdepresyjne, warfarynę, cyklosporynę, teofilinę, digoksynę, doustne leki antykoncepcyjne.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.