Penigra, kapsułki elastyczne, 30 szt
50.03 zł

Penigra, kapsułki elastyczne, 30 szt

Penigra, kapsułki elastyczne, 30 szt
Ostatnia cena produktu
50.03 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Penigra to jedyny lek na zaburzenia potencji na polskim rynku, dostępny bez recepty*

*Dane IMS Rynek OTC za luty 2011, produkty w kategorii 12E1C Aphrodisiacs caps/tabs.

Skład

1 kapsułka miękka zawiera:
Extractum Muira Puama e lig. sicc 40 mg
Extractum Schisandrae spir. sicc. 40 mg
Zinci monomethioninae 38 mg
Serenoa repens fructus extractum 30 mg
Extractum Guaranae e sem. sicc. 30 mg

Substancje pomocnicze: olej sojowy oczyszczony, lecytyna sojowa, olej kokosowy uwodorniony, wosk żółty, olej palmowy rafinowany, żelatyna, glicerol, sorbitol ciekły, niekrystalizujący, dwutlenek tytanu E171, czerwień koszenilowa E124, błękit patentowy E131.

Dawkowanie

Lek przeznaczony do stosowania doustnego.
Stosować 1 do 2 kapsułek na dobę.
Produkt należy stosować przez kilka tygodni. Jeżeli objawy nasilą się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem.

Działanie

Badania kliniczne, u pacjentów z niskim poziomem aktywności seksualnej, potwierdziły, że stosowanie produktu zwiększało poziom libido. Ponadto, zaobserwowano zwiększenie poziomu testosteronu oraz poprawę reaktywności seksualnej w łagodnych i umiarkowanych zaburzeniach erekcji.

Pojawienie się pierwszych efektów działania i skala skuteczności są uzależnione od indywidualnych cech organizmu.

Wskazania

Lek przeznaczony do stosowania u mężczyzn w łagodnych zaburzeniach erekcji spowodowanych przemęczeniem, prowadzeniem stresującego trybu życia.

Przeciwwskazania

Leku nie należy stosować u kobiet.

Działania niepożądane

Dotychczas nie zaobserwowano wystąpienia działań niepożądanych. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów należy przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Penigra - Preparat złożony - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg olejowy z owocu boczni piłkowanej monometionina cynku wyciąg suchy z cytryńca chińskiego wyciąg suchy z muira puama wyciąg suchy z guarany

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Specjalności:

Seksuologia

Działanie :

korzystnie wpływa na nastrój i libido

Wskazania:

Lek przeznaczony do stosowania u mężczyzn w łagodnych zaburzeniach erekcji spowodowanych przemęczeniem, prowadzeniem stresującego trybu życia.

Dawkowanie:

Preparat przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Lek przeznaczony do stosowania doustnego. Stosować 1 do 2 kapsułek na dobę. Produkt należy stosować przez kilka tygodni. Jeżeli objawy nasilą się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. W trakcie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu.

Możliwe skutki uboczne:

Dotychczas nie zaobserwowano wystąpienia działań niepożądanych. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów należy przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem. Preparat może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę maszyn w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy wykazujesz nadwrażliwość na składniki preparatu.