Alfa&Omega Junior NutroPharma, kapsułki do żucia, pomaranczowe, 30szt
22.31 zł

Alfa&Omega Junior NutroPharma, kapsułki do żucia, pomaranczowe, 30szt

Alfa&Omega Junior NutroPharma, kapsułki do żucia, pomaranczowe, 30szt
Ostatnia cena produktu
22.31 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

 

Wartość odżywcza preparatu
Składnik Ilość (2 kapsułki) *% ZDS
Olej rybi, w tym: 510 mg -
- kwas eikozapentaenowy (EPA) 30 mg -
- kwas dokozaheksaenowy (DHA) 220 mg -
Witamina E 4 mg 40%
Witamina D 5 µg 100%

* procent realizacji zalecanego dziennego zapotrzebowania.Właściwości składników

Preparat Alfa & Omega junior to kompleksowy preparat w postaci smacznych kapsułek do żucia. Zawiera wysokiej jakości olej pozyskiwany z ryb oraz witaminy D3 i E. Szczególnie istotnym składnikiem oleju rybiego jest DHA (kwas dokozaheksaenowy), który jest elementem budulcowym centralnego układu nerwowego. W mózgu tworzy sieć połączeń między komórkami nerwowymi, co umożliwia lepszy przepływ informacji oraz kojarzenie i zapamiętywanie. DHA występuje również w siatkówce, a także jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego. Dodatek witaminy D pomaga budować mocne kości, a witamina E chroni kwasy omega-3 i zapewnia trwałość preparatu. Preparat przeznaczony jest dla dzieci stosujących dietę ubogą w kwasy omega-3, witaminę D i E.

Zalecane dzienne spożycie

dzieci powyżej 3. roku życia - 2 kapsułki dziennie, podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Alfa&OmegaJunior - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) witamina D3 (cholekalcyferol) kwas eikozapantaenowy kwas dokozaheksaenowy

Postać:

kapsułki do żucia

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Pediatria Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w kwasy tłuszczowe omega-3 uzupełnia dietę w witaminę D3

Wskazania:

Suplementacja diety w niezbędne nienasycone kwasy omega-3 oraz witaminę D3.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku. Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.