Uretin, kapsułki, żurawina, 60 szt
27.59 zł

Uretin, kapsułki, żurawina, 60 szt

Uretin, kapsułki, żurawina, 60 szt
Ostatnia cena produktu
27.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Substancje fitochemiczne występujące w żurawinie utrzymują w drogach moczowych środowisko niesprzyjające rozwojowi bakterii.

Składniki

(1 kapsułka): 200 mg ekstraktu z żurawin oraz 200 mg oleju z nasion dyni.

Właściwości składników

Natomiast olej z naison dyni zawiera fitosterole  działające tonizująco na pęcherz moczowy. Preparat może być stosowany profilaktycznie gdyż wzmacnia odporność dróg moczowych na infekcje.

preparat polecany jest osobom odczuwającym czasowy dyskomfort dróg moczowych.

Zalecane dzienne spożycie

doustnie 1-2 kapsułki dziennie. Preparat może być stosowany u osób z kamicą nerkową, u kobiet ciężarnych, karmiących piersią oraz u osób po 80 roku życia  po konsulatacji z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Uretin - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z żurawiny olej z pestek dyni

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki zawarte w ekstrakcie z żurawiny oraz oleju z pestek dyni. Preparat polecany szczególnie osobom podatnym na infekcje dróg moczowych. Wspomagająco w celu utrzymania dróg moczowych w dobrej kondycji.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie.   Uwaga!Osoby z kamicą nerkową, osoby po 80 roku życia oraz kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią mogą stosować preparat Uretin po konsultacji z lekarzem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.