Bebilon Junior, gotowa do picia wzbogacona formuła na bazie mleka, od 2. do 6. roku życia, 200 ml
Formy dostawy dla tego produktu
-
ODBIÓR W APTECEOdbiór w aptece
-
WYSYŁKA KURIEREMKurier DHLKurier GLSKurier INPOSTKurier PHARMALINK
-
ODBIÓR W PUNKCIEAutomaty DHL i punkty POPAutomaty i punkty odbioru GLSInPost Paczkomat 24/7
O produkcie
Pokaż wszystkie produkty BEBILON
Producent
NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
serwis@nutricia.com.pl
Opis
Bebilon Junior, gotowa do picia wzbogacona formuła na bazie mleka, od 2. do 6. roku życia – produkt został opracowany przez ekspertów żywienia, aby uzupełniać codzienną dietę Juniora w kluczowe składniki odżywcze. Dzięki poręcznemu opakowaniu UHT o pojemności 200 ml, można podać dziecku w każdej chwili – w domu, w podróży czy jako dodatek do posiłku. Formuła zawiera kompozycję witamin i składników mineralnych, w tym m.in. witaminy A, C, D, witaminy z grupy B, wapń, żelazo i jod, a także kwas α-linolenowy (ALA, omega 3) oraz GOS/FOS.
Składniki
woda, odtłuszczone mleko (31%), laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (3%) z mleka, oleje roślinne (rzepakowy, wysokooleinowy słonecznikowy, słonecznikowy), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), fruktooligosacharydy FOS (0,1%), wapń, potas, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, wodorotlenek potasu), olej rybi, naturalny aromat mleczny, witamina C, żelazo, stabilizator (karagen), witamina A, ryboflawina (witamina B2), jod, witamina D, witamina B12.
| Wartości odżywcze | w 100 ml gotowego do spożycia napoju |
| Wartość energetyczna | 253 kJ / 60 kcal |
| Tłuszcz | 2,7 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| – jednonienasycone | 1,5 g |
| – wielonienasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 7,5 g |
| – w tym cukry | 7,5 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 1,0 g |
| Sól | 0,04 g |
| Witamina A | 72 µg (9% RWS) |
| Witamina D | 2,1 µg (42% RWS) |
| Witamina C | 8 mg (10% RWS) |
| Ryboflawina (B2) | 0,13 mg (9% RWS) |
| Witamina B12 | 0,23 µg (9% RWS) |
| Wapń | 120 mg (15% RWS) |
| Żelazo | 1,3 mg (9% RWS) |
| Jod | 14 µg (9% RWS) |
| ALA (omega 3) | 119 mg |
| GOS/FOS | 1,4 g |
*Referencyjna Wartość Spożycia
**Galaktooligosacharydy/Fruktooligosacharydy
Masa netto
200 ml
Właściwości
- Formuła na bazie mleka w płynie, gotowa do spożycia
- Zawiera witaminy i składniki mineralne, w tym wapń, żelazo, jod, witaminy A, C, D i B
- Z dodatkiem ALA (omega 3) oraz GOS/FOS
- Pasteryzowana metoda UHT, wygodne opakowanie 200 ml
- Delikatny smak, dopasowany do potrzeb Juniora
Przeznaczenie
Dla dzieci od 2. do 6. roku życia. Produkt gotowy do spożycia. Może być podawane jako napój samodzielny lub jako dodatek do posiłków.
Zalecane dzienne spożycie
2 kubki po 200 ml. Jedna porcja = 200 ml
Sposób użycia
- Wstrząśnij kartonem przed otwarciem.
- Wlej odpowiednią ilość do czystego kubka.
- Podawaj w temperaturze pokojowej lub lekko podgrzany (ok. 37°C).
- Po otwarciu zużyj w ciągu 2 godzin.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Produkt przeznaczony dla dzieci od 2. do 6. roku życia. Nie stosować u dzieci poniżej 1. roku życia. Dla zdrowia dziecka istotna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Prawidłowa higiena pierwszych ząbków jest szczególnie ważna, zwłaszcza przed snem. Dzieci powinny być zawsze nadzorowane podczas karmienia.
Przeciwwskazania i środki ostrożności
Produkt nieotwarty: przechowywać w suchym miejscu, w temp. od +5°C do +25°C. Po otwarciu w oryginalnym opakowaniu: przechowywać w lodówce (do 24 h). Produkt przechowywany poza lodówką i niezużyty należy wylać.
Cechy produktu
- Wiek
- Typ produktu
- Postać
- Główny składnik
- Alergeny









