Hascosan, płyn do kąpieli przeciwświądowy, 200 g
19.69 zł

Hascosan, płyn do kąpieli przeciwświądowy, 200 g

Hascosan, płyn do kąpieli przeciwświądowy, 200 g
Ostatnia cena produktu
19.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Płyn do kąpieli Hascosan stosuje się do pielęgnacji skóry suchej, skłonnej do podrażnień.

Skład według INCI

Soybean oil 80,45 g
Polidocanol 15,00 g
Vehiculum ad 100,00 g

Właściwości

Dzięki zawartości oleju, Hascosan natłuszcza skórę przeciwdziałając tym samym utracie wilgotności i przesuszeniu. Polidocanol wywiera działanie przeciwświądowe.

Przeznaczenie

Zalecany jest również do pielęgnacji skóry ze skłonnością do świądu, alergii. Przeznaczony jest dla dzieci od 2 miesiąca życia oraz dla osób dorosłych.

Stosowanie

Zwykle stosuje się 1 dużą nakrętkę (30 ml) płynu HASCOSAN na 1 wannę (ok. 150 l wody). Do kąpieli dzieci stosuje się 1/2 małej nakrętki znajdującej się wewnątrz dużej nakrętki (5 ml) na 25 l wody. Kąpiele stosuje się co 2-3 dni, w razie potrzeby można codziennie. Temperatura wody powinna wynosić 32-36°C, w wyższej temperaturze słabnie efekt natłuszczający. Czas trwania kąpieli nie powinien przekraczać 15-20 minut, dla niemowląt od 2 miesiąca życia i małych dzieci wystarczy kąpiel kilkuminutowa. Dodatkowe użycie mydła lub detergentów osłabia skuteczność płynu HASCOSAN. HASCOSAN należy wlewać do wanny napełnionej wodą, a następnie rozmieszać. Można go również używać do kąpieli pod prysznicem, wówczas nierozcieńczony płyn należy równomiernie rozprowadzić po nawilżonej skórze i spłukać. Po kąpieli skórę należy lekko osuszyć ręcznikiem.

Silne wycieranie zmniejsza efekt działania preparatu. Należy uważać, aby nierozcieńczony HASCOSAN nie dostał się do oczu. Wstrząsnąć przed użyciem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus