CLA max Naturkaps, 700 mg, kapsułki, 40 szt
28.89 zł

CLA max Naturkaps, 700 mg, kapsułki, 40 szt

CLA max Naturkaps, 700 mg, kapsułki, 40 szt
Ostatnia cena produktu
28.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis


Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Składniki

substancja czynna: sprzężony kwas linolowy (CLA 65%) 1077 mg

substancje pomocnicze: żelatyna, substancja wiążąca, gliceryna roślinna

 

Właściwości składników

CLA MAX z linii preparatów NATURCAPS to kapsułki sprzężonego wkasu linolowego (CLA) w postaci wysokiej jakości substancji pod nazwą ClarinolTM CLA.

ClarinolTM CLA to opatentowana substancja pochodzenia naturalnego zawierająca dwa aktywne izomery CLA  odpowiedzialne za redukcję tkanki tłuszczowej. Specjalna technologia otrzymywania ClarinolTM CLA zapewnia znacznie wyżśżą zawartość aktywnych izomerów CLA>

CLA MAX powoduej spalanie już istniejącej tkanki tłuszczowej oraz ogranicza je powstawanie w organizmie. Przyczynia się do zaniku cellulitu i poprawy sylwetki. Pozwala na zachowanie proporcji między ilością tkanki tłuszczowej, a mięśniowej, przez co chroni przed powstaniem efektu "jo-jo".

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - doustnie do 4 kapsułek dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

CLA Max Naturkaps - zastosowanie i działanie

Skład:

CLA (sprzężony kwas linolowy) wyciąg z zielonej herbaty

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli - 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną oraz ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.