Otrivin Baby, aspirator do nosa, 1 sztuka
25.79 zł

Otrivin Baby, aspirator do nosa, 1 sztuka

Otrivin Baby, aspirator do nosa, 1 sztuka
Ostatnia cena produktu
25.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Otrivin Baby Aspirator do nosa dla niemowląt został tak zaprojektowany, aby usuwał wydzielinę z nosa, która utrudnia dziecku oddychanie. Urządzenie jest bezpieczne, higieniczne, łatwe w obsłudze oraz pomaga przywrócić dziecku swobodne oddychanie i dobre samopoczucie. Jego nowoczesny i ergonomiczny kształt oraz miękka końcówka sprawiają, że stosowanie urządzenia Otrivin Baby Aspirator do nosa jest bardzo proste.

Do urządzenia Otrivin Baby Aspirator dołączone są 2 jednorazowe miękkie wkłady wymienne, idealnie dopasowane do nosa dziecka. W ich wnętrzu znajduje się filtr pochłaniający, który zapewnia doskonałą higienę. Wkłady wymienne dostępne są również w opakowaniach po 8 sztuk.

Wskazania

Otrivin Baby Aspirator do nosa zalecany jest do stosowania w każdym przypadku niedrożności nosa dziecka. W celu zwiększenia skuteczności odsysania wydzieliny, zalecane jest uprzednie przepłukanie jamy nosowej roztworem soli (Otrivin Baby Ampułki, izotoniczny roztwór chlorku sodowego lub Otrivin Baby, aerozol).

Sposób użycia wyrobu medycznego

  1. Miękki wkład wymienny nałożyć na centralną część urządzenia.
  2. Umieścić ustnik w swoich ustach, a końcówkę wkładu wymiennego w prawym albo lewym otworze nosowym dziecka.
  3. Delikatnie, powoli i z jednakową siłą wciągać powietrze przez ustnik.
  4. W przypadku nagromadzenia się w końcówce wkładu zbyt dużej ilości wydzieliny, należy wydmuchać ją w chusteczkę higieniczną.
  5. Powyższe czynności powtórzyć w drugim otworze nosa.
  6. Zdjąć i wyrzucić zużyty wkład wymienny.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h