Boiron Dolivaxil, 9 CH, granulki, 1 g, 4 fiolki
19.77 zł

Boiron Dolivaxil, 9 CH, granulki, 1 g, 4 fiolki

Boiron Dolivaxil, 9 CH, granulki, 1 g, 4 fiolki
Ostatnia cena produktu
19.77 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Wskazania: prewencja zachorowania na grypę.

Dawkowanie i sposób stosowania: ssać zawartość tubki - dawki trzykrotnie w odstępie tygodniowym, czwartą tubkę - dawkę należy zażyć w odstępie miesiąca od trzeciej. Zawartość jednej fiolki umieścić pod językiem i poczekać, aż do całkowitego rozpuszczenia się granulek.

Skład: Influenzinum 9CH, substancje wypełniające ad 1 g.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Dolivaxil - zastosowanie i działanie

Skład:

Influenzinum 9CH

Postać:

granulki

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomaga odporność organizmu wspiera organizm w walce z przeziębieniem i grypą

Wskazania:

Zapobieganie grypie i leczenie stanów grypowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Pierwsze 3 dawki - 1 fiolka co tydzień przez kolejne 3 tygodnie, czwarta dawka w fiolce w odstępie miesiąca od ostatnio przyjętej. Umieścić w jamie ustnej zawartość jednej plastikowej fiolki i poczekać aż do całkowitego rozpuszczenia się granulek. W razie potrzeby dopuszczalne jest powtórzenie zastosowania leku w tym samym sezonie zachorowań na grypę (z zalecenia lekarza). Wskazane jest coroczne powtarzanie kuracji preparatem wyprodukowanym w okresie odpowiadającym sezonowi zachorowań (z aktualną datą ważności).