Zdrovit Calcium Forte z witaminą C, tabletki musujące, 17 szt
9.78 zł

Zdrovit Calcium Forte z witaminą C, tabletki musujące, 17 szt

Zdrovit Calcium Forte z witaminą C, tabletki musujące, 17 szt
Ostatnia cena produktu
9.78 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

1 tabletka:
- 800 mg wapnia;
- 60 mg kwasu askorbinowego (witaminy C).

Właściwości składników

Produkt zalecany w celu uzupełnienia diety w wapń i witaminę C.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletkę rozpuścić w szklance wody. Powstały napój należy spożyć bezpośrednio po sporządzeniu. Osad mogący wytrącić się jest naturalnym zjawiskiem, będącym następstwem wysokiej zawartości wapnia i nie wpływa na efekt działania preparatu. Zaleca się maksymalnie 1 tabletkę dziennie. Tabletki mają smak cytrynowy.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat zawiera substancje słodzące, ale nie zawiera cukru (sacharozy, glukozy) i dlatego  może być stosowany przez diabetyków. Produkt jest źródłem fenyloalaniny. Może być stosowany u dzieci od 4 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

NP PHARMA
Podstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zdrovit Calcium Frote z witaminą C - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina C (kwas askorbinowy) wapń

Postać:

tabletki musujące

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Alergologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w wapń i witaminę C

Wskazania:

Zwiększone zapotrzebowanie na wapń i witaminę C. Polecany szczególnie podczas: intensywnych procesów kostnienia (krzywica, złamania), w osteoporozie, w okresach rekonwalescencji. Wspomagająco w stanach uczuleniowych, nieżytach górnych dróg oddechowych, w przebiegu chorób zakaźnych. Wspomagająco w okresie grypy i przeziębień.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletkę rozpuścić w szklance wody. Wypić bezpośrednio po przygotowaniu.   Uwaga! Preparat nie zawiera cukru.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.