Vinilinum, balsam Szostakowskiego, 100 g

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
Paczkomat InPost
23.49 zł
  • Producent:Lenarczyk Izydor Jan
  • Typ preparatu:Kosmetyk
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Opis

Balsam Szostakowskiego - balsam do stosowania na skórę.

Skład według INCI

Ether polyvinylbuthylicus

Właściwości

Preparat posiada działanie osłaniające i ochronne na skórę narażoną na działanie ciepła, w tym promieni słonecznych, jak i niskiej temperatury, wspomaga naturalne funkcje regeneracyjne zmienionych tkanek, łagodzi podrażnienia.

Przeznaczenie

Jest stosowany w pielęgnacji naskórka i skóry, miejsc narażonych na długotrwały ucisk np. u osób unieruchomionych i nieprzytomnych.

Stosowanie

Stosować na skórę przez przykładanie gazików nasączonych preparatem w niewielkiej ilości, lub bezpośrednio na narażone miejsce.

Uwagi

Balsam Szostakowskiego nie powinien być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 842 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

1. 20 lat temu stosowałem doustnie ten lek.Pomógł przy wrzodzie żołądka.Czy teraz też można stosować ten lek doustnie ?
Przyjmowane inne leki: lokren,vidotin

Płeć pacjenta: mężczyzna
Wiek pacjenta: 65

Szanowny Panie, Nie, obecnie jest to preparat przeznaczony wyłącznie do pielęgnacji uszkodzeń naskórka. Nie można go stosować doustnie. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus