Produkt w kategoriach

Vinilinum, balsam Szostakowskiego, 100 g

Vinilinum, balsam Szostakowskiego, 100 g

26.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Balsam Szostakowskiego - balsam do stosowania na skórę.

Skład według INCI

Ether polyvinylbuthylicus

Właściwości

Preparat posiada działanie osłaniające i ochronne na skórę narażoną na działanie ciepła, w tym promieni słonecznych, jak i niskiej temperatury, wspomaga naturalne funkcje regeneracyjne zmienionych tkanek, łagodzi podrażnienia.

Przeznaczenie

Jest stosowany w pielęgnacji naskórka i skóry, miejsc narażonych na długotrwały ucisk np. u osób unieruchomionych i nieprzytomnych.

Stosowanie

Stosować na skórę przez przykładanie gazików nasączonych preparatem w niewielkiej ilości, lub bezpośrednio na narażone miejsce.

Uwagi

Balsam Szostakowskiego nie powinien być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus