Fiberon C, proszek, 220 g
28.99 zł

Fiberon C, proszek, 220 g

Fiberon C, proszek, 220 g
Ostatnia cena produktu
28.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Fiberon C jest mieszaniną roślinnych składników łupin babki płesznik Plantago psyllium, bakterii jelitowych z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium (probiotyków) oraz frukotooligosacharydów (prebiotyków) z cykorii i akacji będących pożywką dla bakterii.

 

Składniki

Łupiny nasion babki Plantago psyllium, fruktooligosacharydy naturalne, bakterie Bifidobacterium i Lactobacillus acidophilus.

Sugerowana dawka dzienna preparatu - 10 g zawiera 8.5 g błonnika pokarmowego, co stanowi około 30 % zalecanej dziennej dawki.

 

Właściwości składników

Odpowiedni dobór bakterii jak i prebiotyków ułatwia utrzymanie w jelitach odpowiedniego poziomu zarówno kwasu propionowego (działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i pleśniobójczo) jak i butyrylowego (stymuluje układ odpornościowy jelit oraz hamuje rozwój bakterii patogennych). Błonnik nierozpuszczalny zawarty w preparacie Fiberon C pobudza ściany jelit i poprawia perystaltykę jelit, zaś błonnik rozpuszczalny tworzy dużą ilość delikatnego śluzu, który ułatwia przemieszczanie się masy pokarmowej, redukuje zaparcia oraz skraca pasaż jelitowy.

Fiberon C wspomaga pracę jelit, przywraca prawidłową perystaltykę, wzbogaca dietę w probiotyczne bakterie i błonnik. Wspomaga kuracje odchudzające i oczyszczające.

Zalecane dzienne spożycie

5 gramów Fiberonu C (2 płaskie łyżeczki) rozprowadzić w szklance wody. Wypić natychmiast i popić dodatkowo szklanką wody. Stosować 2 razy dziennie 15 minut przed posiłkiem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiet w ciąży i karmiące piersią powinny przed zastosowywaniem skonsultować się z lekarzem.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

MICROSTRUCTURE
Cyrulików 37a
04-402 Warszawa

Fiberon C - zastosowanie i działanie

Skład:

łupin babki płesznik Plantago psyllium Lactobacillus Bifidobacterium fruktooligosacharydy

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie korzystnie wpływa na pracę jelit

Wskazania:

Wzbogacenie codziennej diety w probiotyczne bakterie i błonnik. Preparat polecany szczgólnie osobom mającym problemy z wypróżnaiem. Może być również stosowany jako uzupełnienie diet oczyszczających i odchudzających.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 płaskie łyżeczki proszku rozprowadzić w szklance wody. Wypić natychmiast i popić dodatkowo szklanką wody. Stosować dwa razy dziennie 15 minut przed posiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.