Glukoz-Imbir 1300, kapsułki, 60 szt
26.98 zł

Glukoz-Imbir 1300, kapsułki, 60 szt

Glukoz-Imbir 1300, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
26.98 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat o innowacyjnym połączeniu glukozaminy i imbiru, uzupełnia codzienną dietę w składniki, które stosowane regularnie wywierają korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz na regenerację i odbudowę chrząstki stawowej.

Składniki

(1 kapsułka):
Siarczan glukozaminy 2KCl (650 mg), suchy wyciąg z kłącza imbiru (50 mg), stearynian magnezu (substancja poślizgowa oraz przeciwzbrylająca), żelatyna (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik kapsułki).

Właściwości składników

  • poprawia sprawność ruchową stawów
  • wspomaga odbudowę chrząstki stawowej
  • zmniejsza odczuwanie dyskomfortu

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się przyjmować w ciągu dnia 2 kapsułki (maksymalnie 3) podczas posiłku, popijając duża ilością wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Glukoz-Imbir 1300 - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy wyciąg z imbiru

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składnik poprawiające sprawność stawów

Wskazania:

Preparat o innowacyjnym połączeniu glukozaminy i imbiru, uzupełnia codzienną dietę w składniki, które stosowane regularnie wywierają korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz regenerację i odbudowę chrząstkę stawową. Preparat zalecany jest dla osób starszych, z nadwagą, sportowców oraz dla osób, których stawy są nadmiernie obciążane.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki podczas posiłku popijając wodą.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.