Heel-Hepeel, tabletki na zaburzenia wątroby 50 szt
19.10 zł

Heel-Hepeel, tabletki na zaburzenia wątroby 50 szt

Heel-Hepeel, tabletki na zaburzenia wątroby 50 szt
Ostatnia cena produktu
19.10 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Hepeel jest stosowany w zaburzeniach czynności wątroby, m.in. przy przeciążeniu tego organu (np. leki, nieodpowiednia dieta). Preparat jest pomocny w przypadku bólu o charakterze kłującym, zlokalizowanych w prawym podżebrzu, wzdęć, braku apetytu, i kolki żółciowej.

 

Dawkowanie

Zwykle 1 tabl. 3 razy dziennie podjęzykowo.

Wskazania

Zaburzenia czynności wątroby, uszkodzenie wątroby.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Hepeel (tabletki podjęzykowe) - zastosowanie i działanie

Skład:

Lycopodium clavatum D3 Chelidonium majus D4 China rubra D3 Nux moschata D4 Carduus marianus D2 Phosphorus D6 Veratrum album D6 Citrullus colocynthis D6

Postać:

tabletki podjęzykowe

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

ochronnie na wątrobę

Wskazania:

Zaburzenia czynności wątroby, uszkodzenie wątroby, wzdęcia, brak apetytu, kolka żółciowa, ból zlokalizowany w prawym podżebrzu, przeciążenie wątroby wskutek nieodpowiedniej diety, stosowania niektórych leków, używek.

Dawkowanie:

Podjęzykowo. Zwykle 1 tabletka 3 razy dziennie.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.