Wapno Probiotyczne Pliva, proszek musujący, 12 saszetek
6.83 zł

Wapno Probiotyczne Pliva, proszek musujący, 12 saszetek

Wapno Probiotyczne Pliva, proszek musujący, 12 saszetek
Ostatnia cena produktu
6.83 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

WAPNO PROBIOTYCZNE PLIVA to suplement diety, zawierający unikatowe połączenie trzech optymalnie dobranych komponentów: wapnia, probiotyku i witaminy C. Potrójna formuła zapewnia dostarczenie najbardziej potrzebnych organizmowi składników w optymalnej proporcji i składzie.

Składniki

1 saszetka: mleczan wapnia 1540mg (25% zalecanej dziennej dawki); witamina C 60mg (100 zalecanej dziennej dawki); probiotyczne bakterie mlekowe 4X108jtk.

Zalecane dzienne spożycie

1 saszetka dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Wapno probiotyczne - zastosowanie i działanie

Skład:

mleczan wapnia witamina C (kwas askorbinowy) Lactobacillus casei

Postać:

proszek musujący

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspiera organizm w walce z przeziębieniem i grypą wspomaga odporność organizmu korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w wapń, witaminę C oraz bakterie probiotyczne. Preparat polecany szczególnie przy przeziębieniu, stanach grypowych, okresach zwiększonej zachorowalności na infekcje, w trakcie i po zakończonej antybiotykoterapii.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 saszetka dziennie.