Silence, aerozol, zmniejszający intensywność chrapania, 50 ml
40.49 zł

Silence, aerozol, zmniejszający intensywność chrapania, 50 ml

Silence, aerozol, zmniejszający intensywność chrapania, 50 ml
Ostatnia cena produktu
40.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Aerozol, zmniejszający intensywność chrapania

Skład

Fosfatydylcholina (ekstrakt roślinny), gliceryna, karageny. Rosa canina (suchy ekstrakt, owoc róży), metylu parahydroksybenzoesan- sól sodowa, sukraloza, propylu parahydroksybenzoesan - sól sodowa, kwas cytrynowy, aromat miętowy, woda, propelant aerozolowy: 1,1,1,2- tetra-fluoroetan.

Działanie

SILENCE pomaga już w pierwszą noc po zastosowaniu. Wyspecjalizowany system rozpylania tworzy piankę o miętowym smaku, który pokrywa tkanki gardła, powodując nawilżenie błony śluzowej gardła. Zmniejsza to wibracje podniebienia miękkiego (oraz związane z tym odgłosy chrapania) już w trakcie pierwszej nocy po zastosowaniu. SILENCE pozostaje aktywny w czasie snu dzięki swojej bioadhezyjnej formule. Regularne stosowanie preparatu SILENCE pomaga ustabilizować tkanki i przyczynia się do "postępującej" redukcji odgłosów chrapania.

Wskazania

Środek przeciwko chrapaniu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować przed spaniem. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Rozpylić preparat na tylną ścianę gardła przez 1 sekundę. Przełknąć ślinę. Ponownie rozpylić preparat na tylną scianę gardła przez 1 sekundę. Ponownie przełknąć ślinę.

Uwagi

Produkt przeznaczony dla dorosłych. SILENCE wpływa na odgłosy chrapania i nie stanowi metody leczenia bezdechów sennych. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży powinny skontaktować się z lekarzem zanim zaczną stosować ten produkt. Astmatycy nie powinni stosować produktu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h