Teramax GEE Guarana Wake Up, tabletki, 210 sztuk
118.27 zł

Teramax GEE Guarana Wake Up, tabletki, 210 sztuk

Teramax GEE Guarana Wake Up, tabletki, 210 sztuk
Ostatnia cena produktu
118.27 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

standaryzowany ekstrakt z korzenia białego żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer), zawierający 7% ginsenozydów. Standaryzowany ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis L.) zawierający 30% polifenoli oraz 3% kofeiny. Standaryzowany ekstrakt z guarany (Paullinia cupana L.) zawierający 12% kofeiny. Standaryzowany ekstrakt z nagietka lekarskiego (Calendula officinalis L.) zawierający 10% estrów luteiny.

Właściwości składników

Standaryzowane ekstrakty w połączeniu z witaminami i składnikami mineralnymi działają pobudzająco i podnoszą wydolność organizmu oraz poprawiają samopoczucie. Dodaje energii i witalności, zwiększa odporność organizmu, podwyższa sprawność fizyczną i umysłową, zwiększa koncentrację, chroni wzrok.

Zalecane dzienne spożycie

dorośli - 1 tabletka dziennie popijając wodą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

GEFA LOABORATOIRE
Bas Rocomp
35410 Chateaugiron

Teramax GEE Guarana Wake Up - zastosowanie i działanie

Skład:

standaryzowany ekstrakt z korzenia białego żeń-szenia standaryzowany ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany ekstrakt z guarany standaryzowany ekstrakt z nagietka lekarskiego

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Preparat polecany osobom potrzebującym dodatkowej porcji energii, przepracowanych, intensywnie uczących się.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.