Turbo Slim, tabletki, 28 sztuk
67.10 zł

Turbo Slim, tabletki, 28 sztuk

Turbo Slim, tabletki, 28 sztuk
Ostatnia cena produktu
67.10 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Przeznaczenie

Turboslim 24 został stworzony przez Departament Badań Naukowych i Rozwoju Laboratoriów Forte Pharma, by jeszcze skuteczniej dostosować się do zasad chronobiologii wyszczuplania naszego organizmu (stadia maksymalnej i minimalnej  aktywności aktywności różnych organów naszego organizmu w procesie wyszczuplania).

Sposób użycia

Przyjmować jedną tabletkę pomarańczową rano przed śniadaniem i jedną tabletkę niebieską wieczorem przed kolacją, popijając szklanką wody.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Sprawdź swoje BMI

Policz kalorie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

TurboSlim - zastosowanie i działanie

Skład:

kolagen pomarańcza gorzka mate guarana cynamon ogonek czereśni gujawa czarna rzepa koper morski Oxylia Total kwas linolowy (CLA)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej uzupełnia dietę w składnik wspomagające usuwanie toksyn z organizmu

Wskazania:

Wspomagająco w odchudzaniu.

Dawkowanie:

Doustnie.1 tabletka Dzienna przed śniadaniem i 1 tabletka Nocna, wieczorem, przed kolacją. Tabletki należy popijać szklanką wody.