Formoline L112, tabletki, 40 sztuk
75.79 zł

Formoline L112, tabletki, 40 sztuk

Formoline L112, tabletki, 40 sztuk
Ostatnia cena produktu
75.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

BMI">Sprawdź swoje BMI


Policz kalorie

Skład

Substancja czynna: Polimer ß-1,4 z D-glukozaminy i N-acetylo-D-glukozaminy z pancerzyków skorupiaków, specyfikacja L112.

Produkt nie zawiera dodatów smakowych, konserwantów i barwników. Produkt nie zawiera żelatyny, glutenu, laktozy, białek mleka i cholesterolu, może być stosowany przez diabetyków (bez liczenia jednostek chlebowych).

Wskazania

Wiązanie lipidów, wspomagające: leczenie nadwagi, kontrolowanie wagi ciała, obniżenie poziomu cholesterolu i LDL.

 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Zmniejszenie wagi ciała: 2 tabletki 2 razy dziennie.

Kontrola wagi ciała: 1 tabletka 2 razy dziennie do głównych posiłków.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Formoline L112 - zastosowanie i działanie

Skład:

polimery glukozaminy (z pancerzy skorupiaków)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Wspomagająco w odchudzaniu - preparat wiąże większość tłuszczów z pożywienia i w ten sposób zmniejsza ilość wchłanianych kalorii.

Dawkowanie:

Doustnie. W celu zmniejszenia wagi ciała należy przyjmować 2 razy dziennie po 2 tabletki. Następnie w celu utrzymania wagi ciała  1 tabletkę 2 razy dziennie. Preparat należy przyjmować z dużą ilością płynu (co najmniej szklanka wody).   Preparat może być stosowany przez diabetyków.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, jesteś uczulony na owoce morza.   Gdy przyjmujesz leki lipofilowych (tabletki antykoncepcyjne) lub witamin nie należy przyjmować Formoline L112 jednocześnie. Zaleca się zachować odstęp przynajmniej 4 godzin.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.