Ensure Plus (Ensure Plus HN), płyn, odżywka, truskawka, 200 ml
6.99 zł

Ensure Plus (Ensure Plus HN), płyn, odżywka, truskawka, 200 ml

Ensure Plus (Ensure Plus HN), płyn, odżywka, truskawka, 200 ml
Ostatnia cena produktu
6.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ensure Plus Hn to kompletna, zbilansowana, wysokokaloryczna płynna dieta, która może być stosowana jako jedyne źródło pożywienia lub jako uzupełnienie diety.

Właściwości

Zawiera wszystkie składniki odżywcze w ilościach dostosowanych do potrzeb organizmu chorego człowieka. Wysokowartościowe białko odbudowuje mięśnie i wzmacnia ich siłę. Węglowodany i tłuszcze zawarte w preparacie we właściwych proporcjach dostarczają choremu energii w łatwo przyswajalnej dla niego postaci. Ponadto zawiera komplet 14 witamin oraz 14 soli mineralnych, korzystnie wpływających na przyrost sił i masy ciała.

Przeznaczenie

Preparat Ensure Plus Hn przeznaczony jest dla pacjentów z objawami niedożywienia, z utratą apetytu i masy ciała oraz dla osób, u których istnieje takowe ryzyko. Zalecany szczególnie podczas choroby, pobytu w szpitalu, w okresie rekonwalescencji lub wzmożonego wysiłku i zapotrzebowania na energię i białko, a także dla osób w podeszłym wieku. Regularnie stosowany uchroni chorego przed utratą wagi i przyspieszy proces leczenia.
Atrakcyjny smak oraz płynna postać Ensure Plus Hn ułatwiają przyjmowanie go oraz powodują, że nawet chorzy ze szczególną niechęcią do jedzenia chętnie spożywają ten preparat. Jedno opakowanie zawiera 300 kcal i aż 12,5 g białka.

Sposób użycia

Preparat gotowy do spożycia. Przed zastosowanie wstrząsnąć. Można spożywać po schłodzeniu lub podgrzaniu, nie gotować. Dieta może być stosowana jako jedyne źródło pożywienia lub jako uzupełnienie odżywiania naturalnego, pod kontrolą lekarza. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, nie stosować więcej niż 6 opakowań na dobę. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia, a poniżej 4 jedynie na zalecenie i pod kontrolą lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h