Oceanic AA Therapy Dla kobiet dojrzałych, serum korygujące, 30 ml
46.49 zł

Oceanic AA Therapy Dla kobiet dojrzałych, serum korygujące, 30 ml

Oceanic AA Therapy Dla kobiet dojrzałych, serum korygujące, 30 ml
Ostatnia cena produktu
46.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Intensywne serum korygujące dla kobiet dojrzałych.

Skład według INCI

Intensywne serum korygujące zawiera nanokompleks wapniowy, mikroalgi, Nannochloropsis oculata.

Właściwości

Dermokosmetyki linii AA THERAPY KOBIETA DOJRZAŁA odczuwalnie poprawiają kondycję skóry i opóźniają procesy jej starzenia. Intensywne serum korygujące Opóźnia objawy starzenie się skóry. Regeneruje strukturę skóry. Liftinguje i zwiększa gęstość skóry. Zapobiega zwiotczeniu i utracie gęstości skóry. Napina i nawilża.

Przeznaczenie

Linia AA THERAPY Kobieta Dojrzała to: dermokosmetyki opracowane we współpracy z dermatologami. Produkty przeznaczone dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym. Innowacyjne, specjalnie dobrane receptury zawierające substancje aktywne, które redukują objawy hormonalnego starzenia się skóry kobiet dojrzałych. Produkty o delikatnej konsystencji, które łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają. Są doskonale tolerowane,  zawierają hipoalergiczne receptury o zredukowanej ilości konserwantów.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h