Spirulina Hawajska, 500 mg, kapsułki, 100 szt.
31.68 zł

Spirulina Hawajska, 500 mg, kapsułki, 100 szt.

Spirulina Hawajska, 500 mg, kapsułki, 100 szt.
Ostatnia cena produktu
31.68 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Spirulina jest całkowicie naturalna, pomaga wzmacniać system immunologiczny, zdolności regeneracyjne i autoterapeutyczne organizmu, stabilizuje naturalną florę przewodu pokarmowego, oczyszcza organizm z toksyn i efektów wszelkich toksycznych przemian metabolicznych, działa antybakteryjnie i antywirusowo, pobudza proces krwiotwórczy, pomaga obniżyć poziom cholesterolu, wspomaga leczenie otyłości, chorób reumatycznych, jest antyoksydantem, spowalnia proces starzenia się, jest nadzieją w profilaktyce leczenia chorób nowotworowych i AIDS, stanowi doskonałe uzupełnienie diety wegetarian i osób starszych, usuwa negatywne skutki niehigienicznego trybu życia, stosowania używek i palenia papierosów, nie wywiera skutków ubocznych.

 

Składniki

Hawailan Spirulina Pacifica 100%.

Właściwości składników

Dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w białko – 60 % zawartości w produkcie, karotenoidy, witaminy z grupy B, Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe oraz składniki mineralne.

 

 

Zalecane dzienne spożycie

1-6 kapsułek dziennie, w trakcie lub między posiłkami.

 


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

CYANOTECH CORP
Złota 45
62-800 Kalisz

Spirulina Hawajska - zastosowanie i działanie

Skład:

mikroalga Spirulina platensis

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki zawarte w spirulinie

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki zawarte w spirulinie. Spirulina jest m.in. źródłem żelaza, magnezu, potasu, witamin (szczególnie z grupy B), makroelementów i mikroelementów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-6 kapsułek dziennie, w trakcie lub między posiłkami.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.