Wapń + D3, tabletki, 30 szt.
8.29 zł

Wapń + D3, tabletki, 30 szt.

Wapń + D3, tabletki, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
8.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement uzupełniający dietę w wapn i witaminę D3.

Składniki

(2 tabletki): 500 mg jonów wapnia, występujących w postaci węglanu wapnia (63% zalecanego dziennego spożycia) oraz 5 µg witaminy D3 (100% zalecanego dziennego spożycia).

Wapń (węglan wapnia) witamina D3. Substancje dodatkowe: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), fosforan diwapniowy (substancja wiążąca), kwasy tłuszczowe - kwas stearynowy (susbtancja do stosowania na powierzchnię), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (susbtancja przeciwzbrylająca).

Właściwości składników

Preparat polecany jest wspierająco w stanie zwiększonego zapotrzebowania na wapń i witaminę D3, np. u osób w podeszłym wieku oraz młodzieży w okresie intensywnego wzrostu.

Zalecane dzienne spożycie

Młodzież i osoby dorosłe: 1-2 tabletki dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji!
Suplementy diety nie moga być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie wskazane dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób nadwrażliwych na którykolwiek składnik preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

DOMOWA APTECZKA
Myśliwska 11
05 - 825 Grodzisk Mazowiecki