SpecTab Sanitas, kapsułki, 10 sztuk
9.01 zł

SpecTab Sanitas, kapsułki, 10 sztuk

SpecTab Sanitas, kapsułki, 10 sztuk
Ostatnia cena produktu
9.01 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

SpecTab jest preparatem, który przyspiesza metabolizm alkoholu.


Właściwości składników

łagodzi objawy spowodowane przez nadmierne spożycie alkoholu, takie jak bóle głowy, uczucie pragnienia, drżenie rąk, wrażliwość na światło, hałas i ogólne osłabienie oraz normalizuje zaburzone procesy trawienia.

SpecTab opiera się na trzech naturalnych substancjach czynnych – zawiera kwas bursztynowy, ekstrakt z żurawiny oraz witaminę C. Pozostałe składniki to jedynie dodatki umożliwiające łatwe podanie i przyswojenie przez organizm tych trzech substancji naturalnych. Laktoza i skrobia kukurydziana są więc wypełniaczami, stearynian magnezu i koloidalny dwutlenek krzemu zapobiegają zbrylaniu się substancji czynnych, a żelatyna nadaje całości formę kapsułki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Spectab - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina C (kwas askorbinowy) ekstrakt z żurawiny kwas bursztynowy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

zmniejsza skutki nadużycia alkoholu i oznaki kaca uzupełnia dietę w składniki wspomagające przemiany metaboliczne alkoholu

Wskazania:

Preparat polecany w celu przyśpieszenia przemian metabolicznych alkoholu oraz łagodzenia objawów spowodowanych przez nadmierne spożycie alkoholu, takie jak bóle głowy, uczucie pragnienia, drżenie rąk, wrażliwość na światło, hałas i ogólne osłabienie oraz normalizuje zaburzone procesy trawienia.

Dawkowanie:

Doustnie. Łagodzenie objawów działania alkoholu: na godzinę przed spożyciem alkoholu należy połknąć 1 kapsułkę. Następnie należy przyjmować taką dawkę co 2-3 godziny podczas jedzenia, popijając 100-150 ml płynu. Łagodzenie oznak kaca spowodowanych przed nadużycie alkoholu: następnego dnia rano, na czczo, w zależności od samopoczucia należy zażyć 1-2 kapsułki. Po 1-2 godzinach, podczas jedzenia zażyć taką samą dawkę. Dalsze stosowanie preparatu jest zależne od samopoczucia. Zalecana dzienna dawka to od 1 do 4 kapsułek.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.