Sercen, kapsułki, 30 szt.a
11.19 zł

Sercen, kapsułki, 30 szt.a

Sercen, kapsułki, 30 szt.a
Ostatnia cena produktu
11.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

SERCEN zawiera odpowiednio dobrany kompleks składników uzupełniających codzienną dietę w magnez, selen, witaminy C i E oraz beta- karoten. Stosowanie łączne magnezu i selenu oraz witamin antyoksydacyjnych (C, E, beta-karoten) wpływa na regulację pracy serca, chroni organizm przed działaniem wolnych rodników i warunkuje wytwarzanie hemoglobiny i czerwonych ciałek krwi.
Składniki

Tlenek magnezu 116,1 mg (eqv. 70 mg magnezu), witamina C 30 mg, beta-karoten 30% 10 mg (eqv. 500 mcg wit. A), witamina E 5 mg, selenin sodu 1% 1,095 mg (eqv. 5 mcg selenu).

Właściwości składników

Składniki Sercenu wpływają ochronnie na mięsień sercowy, zwiększają dopływ krwi i tlenu do serca - wzmacniając w ten sposób układ sercowo-naczyniowy.

Uzupełnienie codziennej diety w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowanie układu krążenia i mięśnia sercowego, zwłaszcza u osób narażonych na stres.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 2 kapsułki raz dziennie po posiłku.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław

Sercen - zastosowanie i działanie

Skład:

magnez witamina C (kwas askorbinowy) witamina E (tokoferol) beta karoten selen

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka Kardiologia

Działanie :

wzmacnia układ sercowo-naczyniowy

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i mięśnia sercowego, zwłaszcza u osób narażonych na stres i palaczy tytoniu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 2 kapsułki raz dziennie po posiłku.