Newaid, spray hemostatyczny, stop krew, 34 ml
20.49 zł

Newaid, spray hemostatyczny, stop krew, 34 ml

Newaid, spray hemostatyczny, stop krew, 34 ml
Ostatnia cena produktu
20.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Newaid - spray hemostatyczny jest polecany do stosowania na powierzchnię małych, płytkich ran takich jak zadrapania, otarcia i skaleczenia.

Skład

Butane, Dimethoxymethane, Cellulose Gum.

Działanie

Spray hemostatyczny Stop Krew łatwo i szybko zatrzymuje niewielkie krwawienie z małych ran. Tworzy na powierzchni rany błonę ochronną, która zabezpiecza ranę i w naturalny sposób zatrzymuje krwawienie.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nacisnąć dozownik i pokryć równomiernie powierzchnię rany z odległości 15 cm. Odczekać 2 min. do całkowitego zatrzymania krwawienia. Pojemnik wystarcza na 40 - 50 aplikacji.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus