Sofeo, emulsja do kąpieli, 500 ml
40.44 zł

Sofeo, emulsja do kąpieli, 500 ml

Sofeo, emulsja do kąpieli, 500 ml
Ostatnia cena produktu
40.44 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Emulsja przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji  skóry bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii. Jest emolientem trwale nawilżającym skórę, przeznaczonym dla niemowląt, dzieci oraz osób dorosłych.


Emulsja zawiera parafinę ciekłą w stężeniu 65%. Nie zawiera konserwantów, parabenów, sztucznych barwników i substancji zapachowych.

Skład według INCI

Paraffinum Liquide, Isopropyl Myristate, C12-13 Pareth-3, Cetearyl Ethylhexanoate and Isopropyl Myrisate.

Właściwości

Preparat pozostawia na skórze lipidową warstwę ochronną, która zapobiega nadmiernemu parowaniu wody z powierzchni skóry, posiada także właściwości  nawilżające i natłuszczające. Zmniejsza swędzenie i łuszczenie się skóry, łagodzi podrażnienia oraz  wspomaga regenerację naskórka.

Stosowanie

Do użytku zewnętrznego. Do napełnionej wodą wanny dodać 15-45 ml emulsji. Kąpiel powinna trwać około 15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez wycierania. Niewielką ilość emulsji można również wetrzeć bezpośrednio w uprzednio zwilżoną wodą skórę. następnie spłukać i delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez wycierania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h