Lecitan Max, emulsja doustna, 350 ml
16.27 zł

Lecitan Max, emulsja doustna, 350 ml

Lecitan Max, emulsja doustna, 350 ml
Ostatnia cena produktu
16.27 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat Lecitan Max, suplement diety, zawiera lecytynę czyli fosfolipid otrzymywany z ziaren soi. Lecytyna jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania m.in. układu nerwowego. Bierze także udział w wielu procesach przemiany materii, jak również stanowi składnik błon komórkowych.

 

Składniki

Substancja czynna: lecytyna sojowa.

  • Jedna łyżka stołowa (15 ml) preparatu zawiera 1,5 g lecytyny.
  • 3 łyżki stołowe preparatu (45 ml) zawierają 4,5 g lecytyny.

Substancje pomocnicze: woda, cukier (substancja słodząca), etanol 96%, cytrynian sodu (stabilizatory), karmel płynny, chlorek sodu (substancje smakowe), aromat orzechowy, wodoroglutaminian sodu (substancja wzmacniająca smak), aromat waniliowy, aromat karmelowy.

Właściwości składników

Pomaga zachować dobrą kondycję psychiczną i fizyczną; wpływa na poprawę pamięci i zdolność koncentracji; wspomaga prawidłowe działanie układu sercowo- naczyniowego i nerwowego.

Zalecane dzienne spożycie

3 razy dziennie po 1 łyżce stołowej.

Przed użyciem wstrząsnąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników preparatu.

Lecitan Max, suplement diety, zawiera dodatek alkoholu etylowego (1 dawka zawiera ok. 2 g alkoholu), dlatego preparat nie jest polecany dla: kierowców, dzieci, kobiet w ciąży, chorych z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby i nerek, chorych na cukrzycę i padaczkę.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Lecitan Max - zastosowanie i działanie

Skład:

lecytyna sojowa

Postać:

emulsja doustna

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację wspomaga prawidłowe działanie układu sercowo- naczyniowego i nerwowego

Wskazania:

Uzupełnienie diety w stanach osłabienia pamięci, osłabienia zdolności koncentracji, stanach napięcia nerwowego, stanach ogólnego wyczerpania, w okresie rekonwalescencji a także przy zaburzeniach przemiany tłuszczowej (podwyższony poziom cholesterolu).

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie po 1 łyżce stołowej. Przed użyciem wstrząsnąć.   Uwaga! Preparat zwiera dodatek alkoholu, dlatego nie jest polecany dla kierowców, dzieci, kobiet w ciąży, chorym z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby i nerek, chorym na cukrzycę i padaczkę.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.     Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.