SLIMtherapy Advanced Cooling, serum wyszczuplające, 200ml
38.56 zł

SLIMtherapy Advanced Cooling, serum wyszczuplające, 200ml

SLIMtherapy Advanced Cooling, serum wyszczuplające, 200ml
Ostatnia cena produktu
38.56 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nowoczesne drenująco-wyszczuplające serum do ciała redukujące najbardziej zaawansowany cellulit i tkankę tłuszczową występujące na udach, pośladkach i brzuchu.  Serum łatwo wnika w skórę pozwalając na głęboką penetrację składników aktywnych, jednocześnie intensywnie nawilżając ciało. Szybko się wchłania.Skład według INCI

L-karnityna, kofeina, witaminy E, C i F, aktywny kompleks wyciągów roślinnych: tawuła, morszczyn, bluszcz, powojnik, skrzyp polny oraz: miedź, mangan, magnez, krzemionka, wapń, cynk, glin i inne mikroelementy wody termalnej.

Nie zawiera alkoholu i substancji barwiących.

Właściwości

redukcja zaawansowanego cellulitu wymaga jednoczesnej aktywizacji różnych funkcji metabolicznych w tkankach dotkniętych zmianami. W SLIMtherapy ADVANCED COOLING SERUM wykorzystano synergię ponad 10-ciu składników aktywnych: kofeiny, L-karnityny, witamin E, C i F, wyciągów ze skrzypu, tawuły, morszczynu (źródło jodu), pierwiastków i minerałów wody termalnej (wapń, miedź, magnez, potas, selen, mangan i in.).

Natychmiastowa odpowiedź organizmu na aplikację czynnika chłodzącego - pobudzenie krążenia - intensyfikuje transepidermalne wprowadzanie składników aktywnych serum: kofeiny, witamin, minerałów, wyciągów roślinnych i L-karnityny. Zawarta w preparacie L-karnityna wspomaga transportowanie rezerw tłuszczowych do mitochondriów, gdzie zamieniane są w energię potrzebną m.in. do wytworzenia ciepła. Wywołany przez obniżenie temperatury ciała wzrost wytwarzania i wydatkowania energii z komórek, przyspiesza proces spalania adipocytów (komórek tłuszczowych) bez konieczności ćwiczeń fizycznych i masażu. 
 

Zastosowanie serum wyłącznie na wybrane partie ciała  wykorzystuje tzw. „efekt szczepionki”: koncentruje całą silną reakcję organizmu wyłącznie na stosunkowo niewielkim obszarze tkanki (brzuch, uda, pośladki), co wielokrotnie wzmacnia siłę działania serum i przyspiesza efekty.

Bazą serii SLIMtherapy jest wyjątkowo wysoko zmineralizowana woda termalna zawierająca cenne pierwiastki śladowe. Mikroelementy zawarte w wodzie termalnej wyrównują deficyty elektrolityczne  w tkankach objętych cellulitem usprawniając metabolizm komórkowy od wierzchnich, aż po głębokie warstwy tkanki. Zawartość wody termalnej i witamin E, C, F pomaga więc zwalczać przyczynę, eliminując jednocześnie defekty kosmetyczne, co zapobiega nawrotom cellulitu.

 

  • Aktywna L-karnityna w połączeniu z kofeiną działa bezpośrednio na zmniejszenie objętości adipocytów (komórek tłuszczowych) w patologicznie ukształtowanej tkance.
  • Skrzyp i morszczyn uaktywniając syntezę kolagenu i  elastyny wspomagają odbudowę i napięcie tkanki łącznej zapobiegając zwiotczeniu skóry po zmniejszeniu obwodów poszczególnych partii ciała.
  • Tawuła skutecznie wzmacnia i napina naruszoną strukturę tkanek, zmniejsza obrzęk występujący przy zaawansowanym cellulicie.
  • Organiczny jod zawarty w morszczynie usprawnia działanie układu limfatycznego odpowiedzialnego za odprowadzanie produktów przemiany materii i toksyn. Wraz z witaminami C i F zawartymi w preparacie, jod odgrywa  kluczową rolę w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.


Efekty:

  • widoczna oraz wyczuwalna gładkość  i miękkość skóry ud, pośladków i brzucha,
  • redukcja podskórnych nierówności tworzonych przez skupiska uciśniętych komórek tłuszczowych,
  • zmniejszenie obwodów ciała bez masażu i ćwiczeń.

Stosowanie

serum stosować minimum raz dziennie przez 4 - 5 tygodni kilka razy w roku. W celu wykorzystania wszystkich właściwości serum i uzyskania lepszych efektów działania zaleca się stosować wyłącznie miejscowo. Niewielką ilość preparatu nanieść na brzuch, uda i pośladki i wykonać około 2-minutowy masaż partii objętych szczególnie uporczywym cellulitem.
Dla uzyskania efektu drenażu (pozbycia się nadmiaru wody i toksyn) raz w tygodniu zastosować metodę body-wrapping zawijając w folię uda, brzuch i pośladki obficie posmarowane serum.
W terapii zaawansowanego cellulitu stosować dwa razy dziennie i po wysiłku fizycznym oraz w połączeniu ze SLIMtherapy COOLING SHOWER PEELING.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h