Viva Magnez + B6, tabletki, 60 sztuk
14.84 zł

Viva Magnez + B6, tabletki, 60 sztuk

Viva Magnez + B6, tabletki, 60 sztuk
Ostatnia cena produktu
14.84 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

1 tabletka: magnez 200mg, witamina B6 5,0mg, wartość energetyczna 0,9 kcal.

Właściwości składników

  • Magnez jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania komórek, zmniejsza pobudliwość i skurcze mięśnowe. Odgrywa on istotną rolę w pracy wszystkich mięśni, a szczególnie mięśnia sercowego.
  • Witamina B6 jest niezbędna w przemianie aminokwasów, istotna dla prawidłowego funkcjonowania skóry, błon śluzowych, nerwów. Zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego o 20-40%, ułatwia transport do kmórek organizmu i utrzymuje jego wewnątrzkomórkowe zapasy na optymalnym poziomie.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 tabletka dziennie po jedzeniu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Viva Magnez+B6 - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B6 (pirydoksyna) magnez

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w magnez i witaminę B6. Preparat polecany przy zaburzeniach snu, bólach i kurczach mięśni, chorobach układu sercowo-naczyniowego, profilaktyce miażdżycy.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie po jedzeniu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.