Oceanic AA Therapy Dla kobiet dojrzałych, antyperspirant, 50ml
22.49 zł

Oceanic AA Therapy Dla kobiet dojrzałych, antyperspirant, 50ml

Oceanic AA Therapy Dla kobiet dojrzałych, antyperspirant, 50ml
Ostatnia cena produktu
22.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Antyperspirant przeciw nadmiernej potliwości dla kobiet dojrzałych.

Skład według INCI

Antyperspirant przeciw nadmiernej potliwości zawiera d-pantenol.

Właściwości

Dermokosmetyki linii AA THERAPY KOBIETA DOJRZAŁA odczuwalnie poprawiają kondycję skóry i opóźniają procesy jej starzenia. Antyperspirant przeciw nadmiernej potliwości skutecznie hamuje nadmierną potliwość towarzyszącą "uderzeniom gorąca". Łagodzi podrażnienia. Nawilża skórę.

Przeznaczenie

Linia AA THERAPY Kobieta Dojrzała to: dermokosmetyki opracowane we współpracy z dermatologami. Produkty przebadane z udziałem kobiet w okresie okołomenopauzalnym. Innowacyjne, specjalnie dobrane receptury zawierające substancje aktywne, które redukują objawy hormonalnego starzenia się skóry kobiet dojrzałych. Produkty o delikatnej konsystencji, które łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają. Są doskonale tolerowane,  zawierają hipoalergiczne receptury o zredukowanej ilości konserwantów.
 

Stosowanie

Stosować 2-3 razy w tygodniu, gdy typowe antyperspiranty nie są wystarczająco skuteczne.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h